Wyświetl pojedynczy post
lotnik
Member
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1335
Stary 21.04.2012, 16:31
Probierz musi zostać w Wisełce . Chłop wszedł w środku rundy po pucharach i tym pseudo grajkom nie chce się grac bo nie mogą się pokazać się w pucharach i kończą się kontrakty i maja to w du..pie . Z Probierzem zdobędziemy mistrza w następnym sezonie
Odpowiedz cytując