|
Probierz musi zostać w Wisle . Mam nadzieje że ten mecz będzie przełamaniem naszej kochanej Wisełki z Podbeskidziem . Probierz wszedł w środku rundy może nie ma zachwycających wyników ale to jest spowodowane tym że ta grupy pseudo grajków straciła ochotę do gry jak nie mogli się pokazać w pucharach i kończą się im kontrakty które nie zostaną przedłużone . Gramy cztery mecze i mam nadzieje że będzie 12 punktów .Mam nadzieje że w następnej rundzie innymi zawodnikami i z Probierzem zdobędziemy mistrza
|