Pablo84 napisał(a):

|
Ja Śląskowi z całego serca życzę. Lech,Ruch czy Amica- co to za różnica.
|
Ale Śląsk jest chyba jeszcze gorszy od nas. Na mistrza szans absolutnie nie mają. Już lepiej niech Lechia z nimi wygra, utrzyma się i pozbawi Starozakonnych złudzeń.