Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20435
Stary 21.04.2012, 15:46
Pablo84 napisał(a):Wyświetl post
Ja Śląskowi z całego serca życzę. Lech,Ruch czy Amica- co to za różnica.
Ale Śląsk jest chyba jeszcze gorszy od nas. Na mistrza szans absolutnie nie mają. Już lepiej niech Lechia z nimi wygra, utrzyma się i pozbawi Starozakonnych złudzeń.
:/
Odpowiedz cytując