Jaki skład typujecie na dzisiejsze spotkanie. Mógłby Probierz dać szanse młodym ze względu na kartkowiczów.
Mógłby Kurto pobronić, w obronie Lamey, Uryga, Paljic, w pomocy Małecki, Wilk, Garguła, Szewczyk (Kirm), Melikson, napad Genkov, Biton. Eksperymentalny i na pewno takiego nie będzie heh

-------------------
-Kurto--------------------
---Lamey------Uryga--------Paljic---
--------
Wilk(Sobol)--
Garguła(Irsak)----
Małecki------------------------
Szewczyk(Kirm)
------------------
Melikson-------------------
---------------
Genkov--
Biton--------------
Taka moja własna twórczość;-)