Wyświetl pojedynczy post
bravelukas
Senior Member
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 21.04.2012, 15:33
Jaki skład typujecie na dzisiejsze spotkanie. Mógłby Probierz dać szanse młodym ze względu na kartkowiczów.
Mógłby Kurto pobronić, w obronie Lamey, Uryga, Paljic, w pomocy Małecki, Wilk, Garguła, Szewczyk (Kirm), Melikson, napad Genkov, Biton. Eksperymentalny i na pewno takiego nie będzie heh
--------------------Kurto--------------------
---Lamey------Uryga--------Paljic---
--------Wilk(Sobol)--Garguła(Irsak)----
Małecki------------------------Szewczyk(Kirm)
------------------Melikson-------------------
---------------Genkov--Biton--------------
Taka moja własna twórczość;-)
Jazda! Jazda! Jazda! Biała Gwiazda!
Odpowiedz cytując