Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: Krk
Offline
#
20433
21.04.2012, 15:18
Legia Warszawa nie zasługuje na mistrzostwo choć pewnie je zdobędzie. Życzę z całego serca Ruchowi żeby ich wyprzedził.
Rok temu byliśmy lepsi. Fajnie że Skorżę przedłużyli. To jednak trenerzyna nie trener.
:/
irman
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do irman
Znajdź inne posty napisane przez irman