Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
 
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20431
Stary 21.04.2012, 14:48
Walka o mistrzostwo zaczyna się od nowa. Jak jeszcze Śląsk wygra to będzie naprawdę emocjonujące zakończenie sezonu. I jak dla mnie to Legia przestaje być faworytem w tej walce.
Odpowiedz cytując