Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Neon
Member
Od: 05.2008
Offline
#
20431
21.04.2012, 14:48
Walka o mistrzostwo zaczyna się od nowa. Jak jeszcze Śląsk wygra to będzie naprawdę emocjonujące zakończenie sezonu. I jak dla mnie to Legia przestaje być faworytem w tej walce.
Neon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Neon
Znajdź inne posty napisane przez Neon