Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20426
Stary 21.04.2012, 14:32
Gdyby było 5 kolejek to myślę, ze Lech zostałby mistrzem, a tak boje się, że Stawarczyki i inne Szyndrowskie na swoim
stadionie z innej epoki będą reprezentować naszą piłkę w eliminacjach LM - naszczęście tylko w jednej rundzie.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując