Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20423
Stary 21.04.2012, 14:15
Emenems81 napisał(a):Wyświetl post
Ale ta Legia jest słaba.. masakra!! Nie wiem kto zdobędzie mistrzostwo, ale na pewno nie będzie to Legia

Mysle ze niestety bedzie Mistrzem Polski bo Slask i Ruch chyba nie wytrzymaja cisnienia i tez beda gubic punkty - zamiast wszystko wygrac i czekac ze legia cos zremisuje
Odpowiedz cytując