Emenems81 napisał(a):

|
Ale ta Legia jest słaba.. masakra!! Nie wiem kto zdobędzie mistrzostwo, ale na pewno nie będzie to Legia
|
Mysle ze niestety bedzie Mistrzem Polski bo Slask i Ruch chyba nie wytrzymaja cisnienia i tez beda gubic punkty - zamiast wszystko wygrac i czekac ze legia cos zremisuje