|
Ja już mam dość przedmeczowych i pomeczowych konferencji pseudokopaczy i trenera. Zamknij mordę jeden z drugim bo nikt w wasze gadki nie uwierzy.
Pokaż na boisku, że chcesz zmazać plamę, zrewanżować się. Zakończ mecz z rozciętą głową, z połamanym piszczelem, z urwaną nogą, może strać przytomnośc na boisku z wyczerpania, pożygaj się w przerwie meczu. Wystarczy. Złóż jeden z drugim ofiarę za całokształt opierdalania sie w tym sezonie.
-JM---- i Cię nie podrywam :/
- no dobra, uwodzisz, tak to się nazywa w kobiecym języku
-JM---- nieświadomie, albo odruchowo..
|