|
Ekhm, z kim ja się tutaj ostatnio kłuciłem a propos tego, czy kibce Legii będą dopingowac czy nie?
Jak widać Błędowski strzelił swojemu klubowi nawet nie w stope a w głowę.
Nie przepadam za kibicami Legii, ale oddać im trzeba jedno.Stanowią zajebistą jedność i są bardzo zdyscyplinowani- co naprawdę strasznie mi to imponuje.U nas pewnie piknioki by się wyłamywali i klneli, że nie pomagamy kopaczom.
Niektórzy muszą zrozumieć, że z kibicami się nie zaczyna, zwłaszcza wtedy, kiedy są solą tej piłki.Bez nich nie dało by się oglądać żadnego meczu.
Ostatnio edytowane przez Pablo84 : 21.04.2012 o godz. 13:34.
|