Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Misiak
Junior Member
 
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20420
Stary 21.04.2012, 13:25
Wracamy do gry o majstra!!! a już byłem pogodzony z brakiem pucharów ,końcowka ligi będzie mega ciekawa teraz tylko 2 remisy L i tytul wraca tam gdzie jego miejsce
Odpowiedz cytując