Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Misiak
Junior Member
Od: 02.2012
Skąd: Pozznań
Offline
#
20420
21.04.2012, 13:25
Wracamy do gry o majstra!!! a już byłem pogodzony z brakiem pucharów ,końcowka ligi będzie mega ciekawa teraz tylko 2 remisy L i tytul wraca tam gdzie jego miejsce
Misiak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Misiak
Znajdź inne posty napisane przez Misiak