Sezon ogórkowy w pełni.
Obie drużynki pewne utrzymania więc mecz trzeba odbębnić jakby to Kirm powiedział. W sumie mógłby się nie odbyć bo takie towarzyskie granie o nic to trochę strata czasu.
Mecz dla pasjonatów, którzy potrafią się emocjonować czy klub będzie w tabeli przed Bielskiem czy za Bielskiem. No... emocje niesamowite...

Co widać również po ilości wpisów w temacie... czyli mniej więcej podobne jak podczas karmienia gołębi
Ci którzy się zdecydują zmarnować 2h przed TV, spędzą ten czas z typowym wyrazem twarzy, dla widzów oglądających mecze Wisły:
http://www.youtube.com/watch?v=Ttkal...eature=related