Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20418
Stary 21.04.2012, 13:07
Sedzia Malek znowu nie odrobil lekcji pt.Za co dajemy czerwona kartke.Legionista wszedl nakladka w nogi przeciwnika tak mocno, ze az Lehite wywalilo w gore...A sedzia pokazuje zoltko
Odpowiedz cytując