Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13177
Stary 21.04.2012, 11:15
Przecież Wojciechowski:
1. wcale się nie wycofa
2. jeśli już, nikt za darmo nie pójdzie, a na pewno nie najbardziej wartościowi jak Dwiaszwili, Jodlowiec, Wszołek

za zaproponowanie Trałki, Bruno, Jeża, Sadloka itd do Wisły powinien być ban...
Odpowiedz cytując