Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20415
Stary 21.04.2012, 11:11
Wy tu sritutitu o pierdołach a wystarczy, że Lechia zdobywa w tej i następnej kolejce łącznie minimum cztery pkt i 30 kwietnia, około godziny 20:15 żegnamy pasiaste damy

I to jest istotne, a nie to czy Legia zdobędzie mistrzostwo, czy nie.

kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Teraz spójrzmy na te passy remisów z początku sezonu i zobaczmy, że gdyby nie te passy tłumaczone el. LM bylibyśmy prawdopodobnie w pierwszej dwójce.
Wierutna bzdura i krótka pamięć.

Wisła - Podbeskidzie 0:1
Wisła - Górnik 0:1
Wisła - Polonia 0:1
Wisła - Korona 0:1

To tutaj, a nie przy jakichś remisach na początku sezonu zostało wszystko spaprane.
Ostatnio edytowane przez hunter : 21.04.2012 o godz. 11:14.
Odpowiedz cytując