Wy tu sritutitu o pierdołach a wystarczy, że Lechia zdobywa w tej i następnej kolejce łącznie minimum cztery pkt i 30 kwietnia, około godziny 20:15 żegnamy pasiaste damy
I to jest istotne, a nie to czy Legia zdobędzie mistrzostwo, czy nie.
kacpaw91 napisał(a):

|
Teraz spójrzmy na te passy remisów z początku sezonu i zobaczmy, że gdyby nie te passy tłumaczone el. LM bylibyśmy prawdopodobnie w pierwszej dwójce.
|
Wierutna bzdura i krótka pamięć.
Wisła - Podbeskidzie 0:1
Wisła - Górnik 0:1
Wisła - Polonia 0:1
Wisła - Korona 0:1
To tutaj, a nie przy jakichś remisach na początku sezonu zostało wszystko spaprane.