Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 21.04.2012, 10:15
.....tak sie zastanawiam po co puchary / skoro komornik Cupial i Łysy Wąż znowu oglaszaja rewolucje z Brudami, Czekajami, Urygami i kilkoma darmowymi przecietniakami europejskie puchary ? raczej jedna runda - i znowu nasz dawny dobrodziej sie obrazi bo nie dostal czegos za darmo .....
Odpowiedz cytując