.....tak sie zastanawiam po co puchary

/ skoro komornik Cupial i Łysy Wąż znowu oglaszaja rewolucje


z Brudami, Czekajami, Urygami i kilkoma darmowymi przecietniakami europejskie puchary

? raczej jedna runda - i znowu nasz dawny dobrodziej sie obrazi bo nie dostal czegos za darmo .....