Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20414
Stary 21.04.2012, 10:03
Krav napisał(a):Wyświetl post
A jeszcze co do mistrza dla Legii i rzekomo gorszej formy przez puchary to wg mnie nie trafiłeś bo ten sezon dobitnie pokazuje, że tak nie jest. Legia prowadzi (póki co), osiągnęła wysoki poziom w pucharach, ba, jest w finale PP. Także z dwojga złego wole mistrzostwo dla Ruchu
Tu się nie zgodzę. To liga jest na tyle słaba, że Legia ma szansę na mistrzostwo z tak małą liczbą punktów. Rok temu podobnie było z nami - tylko, że my nie graliśmy w pucharach, a mimo to słabość ligi doprowadziła do tego, że mistrza mogliśmy zdobyć nawet z liczbą 50 punktów. Legia na tę chwilę straciła już 29 punktów. Jeżeli wygra wszystko do końca będzie miała 61 punktów. Nie zdziwię się jednak jak będzie miała mniej niż my rok temu.

Teraz spójrzmy na te passy remisów z początku sezonu i zobaczmy, że gdyby nie te passy tłumaczone el. LM bylibyśmy prawdopodobnie w pierwszej dwójce.

Chciałbym bardzo mistrzostwa dla Śląska. Jednak jeżeli nie oni to z pozostałych drużyn nie ma dla mnie różnicy kto je zdobędzie.
Odpowiedz cytując