Wyświetl pojedynczy post
gizmowisla
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13175
Stary 21.04.2012, 09:50
a ja z Poloni - ktorą byc moze wszyscy "rozszarpią" zastanawialbym sie nad Baszczem i Jezem ( zwlaszcza jesli odejdzie Maor ) .... ten gruzin mnie osobiscie jakos az tak bardzo nie przekonal
Odpowiedz cytując