Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
TOMEK 11
Senior Member
Od: 11.2009
Offline
#
13172
21.04.2012, 09:02
do składu:
http://www.transfermarkt.de/en/macie...ler_50751.html
http://www.transfermarkt.de/en/tomas...ler_27261.html
http://www.transfermarkt.de/en/vladi...ler_25750.html
do ogrania:
http://www.transfermarkt.de/en/pawel...er_164759.html
http://www.transfermarkt.de/en/lukas...er_157849.html
na 1-2lata
http://www.transfermarkt.de/en/rober...ler_55762.html
http://www.transfermarkt.de/en/bruno...ler_67589.html
http://www.transfermarkt.de/en/edgar...ler_61863.html
tylko nie wiem czy wiecie, ale to Józefinka jest właścicielem kart wszystkich najlepszych zawodników więc w tym aspekcie nic się niestety nie zmienia
TOMEK 11
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do TOMEK 11
Znajdź inne posty napisane przez TOMEK 11