|
Z tego co pisze weszlo! Wojciechowski powiedział to od niechcenia i może (jak zawsze zresztą ) zmienić zdanie
Jeśli dzisiaj wygramy , wciąż będziemy ( o sic) w grze o puchary .
Do tego trzeba obstawiać za Legią w starciu z Lechem ( wtedy dojdziemy Lecha na 2 punkty na 3 mecze przed końcem )
Poniedziałkowe zwycięstwo ŁKS nad Koroną ( ŁKS w takiej formie jak 2 połowie z nami jest w stanie to zrobic , Korona zaś ewidentnie "siadła" i fizycznie i mentalnie. Strata do Korony podobnie wynosiła by 2 punkty .
Lechia - Śląsk . Co jak co , mecz przyjaźni , ale Lechia walczy o życie i musi zdobyć 3 punkty . Mistrzostwo dla Śląska przy takiej grze to surrealizm , pytanie jak się ma utrzymanie Lechii przy takiej fatalnej grze .
Jeśli w tej kolejce wszyscy bezpośredni rywale w walce o puchary polegną ( Polonia , Lech , Śląsk , Korona ) to będziemy o krok bliżej do piłkarskiego cudu .
Ostatnio edytowane przez Karherop : 21.04.2012 o godz. 08:38.
|