Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10757
Stary 21.04.2012, 07:30
Typy na Weekend

Pusciłem dwa kupony w totomixie

Pierwszy kupon kochane "pewniaki"

PSG - Sochaux 1 1.30
Napoli - Novara 1 1.25
Milan - Bologna 1 1.25
Porto - Beira Mar 1 1.13
Ajax - Groningen 1 1.20
Man Utd. - Everton 1 1.30

kurs 3.58
stawka 100 wygrana 315,00

Drugi mniej pewny ale kursy in teresujące
Hertha kaiserlautern 1 1.57
Dortmund - BMGB 1 1.40
Juve Roma 1 1.46
Wolves - Man City 2 1.25
Barca - Real 1 1.70

kurs 6.82
stawka 20 wygrana 120,00

Na drugim kuponie niewiadomą są gran derbi bo w sumie z jednej strony widzę jak Barca będzie ich cisnąć a Real będzie jak głupi biegał za piłka ale z drugiej remis jest całkiem możliwy. Kolejna sprawa to Dortmund. Brakuje im niby żwycięstwa do mistrzostwa ale grają o 18.30 a wtedy będą już znać wynik Bayernu który gra o 15.30 na trudnym terenie w Bremie. Jesli Bayern nie wygra to Borussia może nawet przegrac i będzie mistrzem. I tego sie obawiam (patrz Wisła - Polonia). Tak więć lepiej żeby Bayern wygrał a wtedy dortmund będzie gryzł trawe aby odebrac patere u siebie.
Co do pierwszego kuponu to co sie tu rozpisywac, typy które jak to zwykle "muszą wejść" tak wiec licze że niespodzianek nie będzie
Odpowiedz cytując