|
W związku z rychłym wycofaniem się Wojciechowskiego ściągnąłbym z Polonii Baszczyńskiego,Jodłowca,Sadloka,Bruno,Wszołka i może Trałke oraz Piątka. Pod względem sportowym również Kokoszka byłby ok.
Ostatnio edytowane przez BiałaGwiazda : 21.04.2012 o godz. 02:38.
|