http://www.2x45.com.pl/aktualnosci/8...cie-brutalnie/
Chyba jeszcze nie było (jeśli tak, to proszę usunąć). Niby nic wielkiego, ale Korona "mocno" się promuje. Może wkrótce ich stadion będzie nosił imię Wojewódzkiego albo Prokopa. O, ewentualnie Drzyzgi!