emjot napisał(a):

po deklaracji Wojciechowskiego cała Polonia do wzięcia
polska i zagramaniczna
do wyboru do koloru
|
Polska już zdążyła potwierdzić, że jest gówno warta. Ładowałbym pieniądze tylko we Wszołka, chłopak wygląda na wspaniały materiał. Reszta gwiazdorków ze swoimi wymaganiami mogłaby co najwyżej klamkę pocałować.