Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 20.04.2012, 22:53
Podbeskidzie to mi sie kojarzy z Odra Wodzislaw czyli taki zakalec,niby sa do ogrania ale jakos nam to nie wychodzi.

Zwrocil bym uwage na Patejuka-ciekawy zawodnik z dobrym "ciagiem" na bramke.

Uwaga na kartki!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując