Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13168
Stary 20.04.2012, 20:37
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Uzasadnij proszę swoją niechęć wobec Patejuka. Może wiesz o czymś, czego ja nie wiem. Był bym bardzo wdzięczny.
raczej nic nowego nie wiem, oprócz tego, że jest słaby no i nie mamy zamiaru raczej walczyć o utrzymanie
Odpowiedz cytując