63.5 Kg napisał(a):

|
Bezposrednie mecze sie licza...
|
BRAWO!! to teraz sobie sprawdź jakie w nich były wyniki ;]
Lechia musi w dwóch meczach zdobyć co najmniej 3pkt aby odskoczyć od pasiastych na 6pkt. Jako że zamykamy kolejkę przy naszej wygranej i przy dużo lepszym bilansie Lechii oznacza to dla nich praktycznie spadek
aa i pamiętajmy że przedostatnie miejsce ostatnio nie dało im "awansu" do I ligi, więc trzeba jeszcze ŁKS dopingować ;d