Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20394
Stary 20.04.2012, 19:58
63.5 Kg napisał(a):Wyświetl post
Bezposrednie mecze sie licza...
BRAWO!! to teraz sobie sprawdź jakie w nich były wyniki ;]

Lechia musi w dwóch meczach zdobyć co najmniej 3pkt aby odskoczyć od pasiastych na 6pkt. Jako że zamykamy kolejkę przy naszej wygranej i przy dużo lepszym bilansie Lechii oznacza to dla nich praktycznie spadek

aa i pamiętajmy że przedostatnie miejsce ostatnio nie dało im "awansu" do I ligi, więc trzeba jeszcze ŁKS dopingować ;d
Ostatnio edytowane przez barthok : 20.04.2012 o godz. 20:12.
Odpowiedz cytując