Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20393
Stary 20.04.2012, 19:44
Tak w ogole to poziom ligi idzie odwrotnie proporcjonalnie do poziomu trybun,Obiektywnie to parchaci sie podniesli, a teraz i Polonia pokazuje, ze umie cos tam zarzucic i pociagnac...
Odpowiedz cytując