|
Oglądam Ruch - Dyskopolo że względu na Burlige ich nie widzę powodu żeby nie ściągnąć go za powrotem. Oczywiście staralem sie go oglądać też we wczesniejszych meczach
Powód: Druga część, żeby nie brzmiało głupio
Ostatnio edytowane przez whistar : 20.04.2012 o godz. 19:44.
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam
Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
|