Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20379
Stary 20.04.2012, 18:30
Pomyslmy tak. Spada Cracovia. Licencje ma Termalica. Moga kupic. Ale zalozmy, ze Termalica nie wchodzi. co robi Filipiak? Kupuje licencje Polonii W. bo Wojciechowski przejmuje Lechie. Kibice obu druzyn latwo to sobie tlumacza WIELKA przyjaznia i parchy kopia dalej I to wg mnie tlumaczy olewactwo Cracovii w tym meczu. Im to wisi , bo i tak prezesunio cos zalatwi
Odpowiedz cytując