Pan Jotka napisał(a):

Dobijcie K**WE, hej Widzew dobijcie K**WE!!!! Poki co Widzew gra duzo lepiej. Oby co najmniej remis
|
serio? do 60 min nie było strzału w światło bramki....a jak już strzelają to z 3000 metrów.
mecz dno. Chociaz slowo mecz to złe określenie. Ten dramat bardzo słaby.
W takich spotkaniach wygrywa bogatszy.