Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20377
Stary 20.04.2012, 17:53
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe czy Widzew podlozy sie zydkom dzisiaj - Matusiak zapowiedział, ze beda chcieli wygrac ale jemu to ja nie wierze
Dobijcie K**WE, hej Widzew dobijcie K**WE!!!! Poki co Widzew gra duzo lepiej. Oby co najmniej remis
Odpowiedz cytując