saklak1906 napisał(a):

Dlatego właśnie z powodu nieprzewidywalności polskiej ligi warto walczyć nawet o 5. miejsce. Ktoś nie dostanie licencji, ktoś inny się wycofa. O ile pamiętam Lech swego czasu w swoim najlepszym sezonie w pucharach skorzystał z tego, że wycofał się Groclin.