Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20375
Stary 20.04.2012, 15:40
saklak1906 napisał(a):Wyświetl post
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,97434,t...wiadomosc.html

Ze co? powiedzcie mi ze to bajki wyssane z palca
Dlatego właśnie z powodu nieprzewidywalności polskiej ligi warto walczyć nawet o 5. miejsce. Ktoś nie dostanie licencji, ktoś inny się wycofa. O ile pamiętam Lech swego czasu w swoim najlepszym sezonie w pucharach skorzystał z tego, że wycofał się Groclin.
Odpowiedz cytując