Wyświetl pojedynczy post
JEDREK76
konserwa
 
 
Od: 06.2004
Skąd: STRUSIA NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16686
Stary 20.04.2012, 14:00
Szpeniu special for you... bo coś okrutnie się mi ostatnio ciskałeś po wrzuceniu przeze mnie linka do artykułu o polskim wsparciu dla MFW. Artykuł zaznaczam fachowca (w przeciwieństwie do Szpenia) bo dr ekonomii, posła Europarlamentu Zbigniewa Kuźmiuka

http://wpolityce.pl/dzienniki/dzienn...ld-usd-dla-mfw

i teraz wnioski Szpeniu, tak na szybkości to dwa.

W przeciwieństwie do tego co próbowałeś nam wmawiać tutaj, nie ma jeszcze określonych zasad na jakich Polska dotuje MFW. Druga kwestia Szpeniu jest taka, że oprocentowanie tej dotacji/pożyczki (jakkolwiek by to nazywać) nie będzie wynosiło 6%, jak usiłowałeś nam tutaj wciskać, a mniej niż 1% rocznie jak dodaje dr Kuźmiuk "mówi się, że może to być ok. 0,1% rocznie".