Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Krav
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20367
Stary 20.04.2012, 10:29
A jednak Legia - Amica z kibicami gości, wojewoda zmienił swoją decyzję po rozpatrzeniu protestów zarządu i stowarzyszenia. I co Gwiaździsty, dalej taki pewien jesteś, że nawet z peronu nie wyjadą ?

EDIT: Saklak, a to to już jak to mówią "życie"
Ostatnio edytowane przez Krav : 20.04.2012 o godz. 10:49.
„Wiślaku - nie pytaj, co Wisła dała Tobie, pytaj, co Ty dałeś Wiśle”
Odpowiedz cytując