Wyświetl pojedynczy post
Qmkwat
Junior Member
 
Od: 03.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18797
Stary 19.04.2012, 23:07
Sadze, ze pilkarze sa zatrudniani poprzez umowe cywilnoprawna, ktora opiera sie na kodeksie cywilnym, ktory zwykle ingeruje w umowe gdy cos w niej nie jest okreslone (kazdy pracodawca jak ma taka mozliwosc woli podpisywac umowe cywilnoprawna niz umowe o prace ktora jest oparta na wiecznie latanym, az jebiacym socjalizmem kodeksie pracy z 197ktoregos (chyba 4)) , wiec nie oplaca zusu, czyli zus nie wyplaci mu zaswiadczenia, z czego wynika ze z leczeniem kopacz musi sobie zwykle radzic sam, bo nie sadze by klub dobrowolnie przyjal w umowie oplacanie leczenia zawodnika (mozna to tez wywnioskowac po wypowiedziach pilkarzy/agentow ze jak to ich klub nie wspiera gdy kopacz jest kontuzjowany itede oraz z linku powyzej). Mam nadzieje ze pomoglem
Odpowiedz cytując