|
Mam problem z odtwarzaniem filmów na YT i innych stronach.
Bardzo często przy włączeniu na jakieś 30 sekund przeglądarka zawiesza się po tym wyskakuję informacja że wtyczka Adobe flash uległa awarii.
Korzystam z firefoxa a flash uaktualniony. Strasznie to denerwujące. Miał ktoś podobny problem?
|