Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
kacpaw91
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
13157
19.04.2012, 21:52
Kamil_mchw
napisał(a):
ale nam się Chrapek rozegrał
http://www.transfermarkt.com/en/kole...t_1160719.html
niesamowity gość... asysta średnio co 10 sek.
magiczny zawodnik... miał 6 asyst w meczu który zakończył się wynikiem 2:0
widać że świetnie się rozumie z Kowalczykiem... do Wisły go... będą siać postrach w lidze
tak dokładna jest stronka transfermarkt...
wracając do tematu... mam nadzieje że Chrapek wróci do nas i pokaże że Wisła też ma dobrych wychowanków.
pozdrawiam
Ten błąd jest już ze dwa tygodnie. Wiadomo jak jest z TM, trochę szkoda, że nie ma jakiegoś polskiego serwisu, który zliczałby asysty w Ekstraklasie, 1 i 2 lidze. Przydałoby się takie coś na 90minut.pl
kacpaw91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kacpaw91
Znajdź inne posty napisane przez kacpaw91