Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8358
Stary 19.04.2012, 21:33
Wszyscy niezdecydowani do kas bo podejrzewam ,ze takiego dopingu i atmosfery jeszcze na Reymonta nie było jak będzie w derbach. Do tego Bóg da i będziemy świętować ostatnie derby hehehe
Odpowiedz cytując