Wyświetl pojedynczy post
palczi
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25406
Stary 19.04.2012, 21:08
labtec napisał(a):Wyświetl post
zepsuł mi się telefon - mam gwarancję ważną i będę musiał go oddać do salonu plusa.
pytanie jest takie, ponieważ kupiłem telefon od osoby trzeciej ( to jej nazwisko widnieje na kwicie zakupu telefonu ).

A jak oddaje się telefon do naprawy, zawsze spisują / sprawdzają z dowodu.

Co począć, skoro nazwisko w dowodzie, a w papierach się nie zgadza ?


Jasne, zawsze mogę powiedzieć, że to telefon dziewczyny, a ja jej tylko zanoszę do serwisu, ale gdyby nie wypaliło ?
Mogą odmówić przyjęcia telefonu ?!
Jeśli masz paragon/fakturę (dowód zakupu) i posiadasz gwarancję (ważną) przyjmą Ci spokojnie,podasz imię nazwisko nr telefonu (pewnie przyślą sms z automatu że tel masz gotowy do odbioru),do 14 dni masz tel do odbioru w salonie w którym zgłosiłeś usterkę -jeśli będzie kłopot -pisz na priv,pozdrawiam
Odpowiedz cytując