Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
MELON
Member
Od: 08.2008
Offline
#
8350
19.04.2012, 20:46
przyjmijmy taką zasadę: gdziekolwiek stoję DOPINGUJĘ !, nieważne A,B,C,D,E przecież tam wszędzie jest nasza Wiślacka Święta ziemia! patrzymy co zapodaje młyn i jaazdaa!!
MELON
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MELON
Znajdź inne posty napisane przez MELON