Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18795
Stary 19.04.2012, 20:25
rychu napisał(a):Wyświetl post
Nawiązując do wcześniejszych postów, ja osobiście chciałbym aby pozbyto się Małeckiego. Jego gra i zachowanie na boisku, jak i poza nim, jest żenujące. Do tego może mieć negatywny wpływ na innych piłkarzy. Trochę pieniędzy byśmy za niego dostali, dlatego mam nadzieję ze w następnym sezonie go w Wiśle nie zobaczę.
Tylko gdzie go chcesz sprzedać ? Gra fatalnie, scouci raczej nie zanotują jego nazwiska. No chyba, że ktoś montuje zespół "chamów". Ciekawe jak tam M'boro, czy dalej go będą chcieć po awansie czy nie.
Odpowiedz cytując