ale nam się Chrapek rozegrał
http://www.transfermarkt.com/en/kole...t_1160719.html
niesamowity gość... asysta średnio co 10 sek.
magiczny zawodnik... miał 6 asyst w meczu który zakończył się wynikiem 2:0
widać że świetnie się rozumie z Kowalczykiem... do Wisły go... będą siać postrach w lidze
tak dokładna jest stronka transfermarkt...
wracając do tematu... mam nadzieje że Chrapek wróci do nas i pokaże że Wisła też ma dobrych wychowanków.
pozdrawiam