Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8344
Stary 19.04.2012, 15:12
Wszyscy Ci ,którym nie udało sie kupic na C niech zepną lepiej dupsko i leca do kas żeby zdazyc kupic na G.
Bo wiekszosc teraz bedzie kupowac na G i narozniki.
Na G mysle ze maks w pon sie też skonczą.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując