Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Mac_TSW
Junior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8343
Stary 19.04.2012, 14:59
Bardzo dobrze że koniec biletów na C kto miał kupić to kupił...płaczcie teraz na forum ,przecież stadion za mały
Ludzie ogarnijcie się skoro nie udało Wam się kupić biletów na C to znaczy że tam nie jest Wasze miejsce i należy się z tym pogodzić.(Bez napinki )
Odpowiedz cytując