Bardzo dobrze że koniec biletów na C kto miał kupić to kupił...płaczcie teraz na forum ,przecież stadion za mały

Ludzie ogarnijcie się skoro nie udało Wam się kupić biletów na C to znaczy że tam nie jest Wasze miejsce i należy się z tym pogodzić.(Bez napinki )