|
Czy pracownikow naszego klubu przerasta wpadniecie na pomysl aby info o 400 biletach pozostalych na C umiescic po zamknieciu kas wczoraj a nie na 2 minuty przed otwarciem kas dzisiaj?:/ Do jasnej cholery nawet na tak prosta rzecz nie potrafia wpasc?:/ I pomine milczeniem ze informacji o tym ze biletow na C juz brak na stronie glownej sie rowniez nie uswiadczy...
|