Wyświetl pojedynczy post
rychu
Senior Member
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18791
Stary 19.04.2012, 14:00
Nawiązując do wcześniejszych postów, ja osobiście chciałbym aby pozbyto się Małeckiego. Jego gra i zachowanie na boisku, jak i poza nim, jest żenujące. Do tego może mieć negatywny wpływ na innych piłkarzy. Trochę pieniędzy byśmy za niego dostali, dlatego mam nadzieję ze w następnym sezonie go w Wiśle nie zobaczę.
TYLKO WISŁA
Odpowiedz cytując