|
Nawiązując do wcześniejszych postów, ja osobiście chciałbym aby pozbyto się Małeckiego. Jego gra i zachowanie na boisku, jak i poza nim, jest żenujące. Do tego może mieć negatywny wpływ na innych piłkarzy. Trochę pieniędzy byśmy za niego dostali, dlatego mam nadzieję ze w następnym sezonie go w Wiśle nie zobaczę.
|