Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
Od: 07.2010
Offline
#
13148
19.04.2012, 13:25
kha1
napisał(a):
Dudu w Młodej Ekstraklasie
http://www.weszlo.com/news/10218-Dud...iazac_kontrakt
Tak odnośnie Dudu, bo pisało się o nim kilkukrotnie w kwestii przenosin do Wisły.
Na chwilę obecną jedyny lewy obrońca z T-ME, którego nie dość, że można ściągnąć za darmo, to jeszcze ma szansę wnieść pewną jakość do naszej obrony. Byłoby fajnie, ale czas pokaże...
BlurgH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do BlurgH
Znajdź inne posty napisane przez BlurgH