Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13148
Stary 19.04.2012, 13:25
kha1 napisał(a):Wyświetl post
Dudu w Młodej Ekstraklasie
http://www.weszlo.com/news/10218-Dud...iazac_kontrakt

Tak odnośnie Dudu, bo pisało się o nim kilkukrotnie w kwestii przenosin do Wisły.
Na chwilę obecną jedyny lewy obrońca z T-ME, którego nie dość, że można ściągnąć za darmo, to jeszcze ma szansę wnieść pewną jakość do naszej obrony. Byłoby fajnie, ale czas pokaże...
Odpowiedz cytując