Wyświetl pojedynczy post
BlurgH
Senior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3719
Stary 19.04.2012, 13:21
borys napisał(a):Wyświetl post
Nie wiedzialem gdzie wrzucic, tylko posrednio (a moze nie powiazane) z Wisla:

http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...lask,id,t.html

Równie dobrze może to być próba wywołana nacisku na Prezydęta Miasta, żeby spuścił conieco z tonu w kwestii stadionu Wisły i terenów do niego przyległych ( aleeeeeż się rozmarzyłem )...
Odpowiedz cytując