Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25402
Stary 19.04.2012, 12:58
Dobra.Musze opanować photoshopa. Co polecacie na początek ? (oczywiscie w gre wchodzi wszystko co moge ściagnąc z neta, wiem ze sa tutoriale ale mi najpierw potrzeba samouczek od naprawde podstaw)
Ostatnio edytowane przez szprotson : 19.04.2012 o godz. 18:50.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując